foto1
Dolina Maňa
foto1
Folklórna skupina Dolina
foto1
Fsk-Dolina
foto1
Fsk-Dolina z Mane
foto1
Folklórna skupina Dolina
Mgr. Mária Bednárová je umelecká vedúca, ktorá lásku k spevu a tancu rozdáva hlavne mladej generácii po celý svoj plodný život. Vo svojej práci zachováva zvyky a tradície Požitavského regiónu, hlavne z okolia obce Maňa.čítaj viac...

Fsk - Dolina

Folklórna skupina Dolina Maňa

Darujte 2 % z dane folkloristom z Mane.

Vážení priatelia,

obraciame sa na Vás so žiadosťou o podporu Folklórnej skupiny Dolina Maňa poukázaním 2% (3%) z dane podľa zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov.

Folklórna skupina Dolina pôsobí v obci Mani už viac než 30 rokov, spracováva tradičnú kultúru, zvyky, tance a piesne obce Maňa.

Počas svojej existencie má za sebou takmer tisíc vystúpení doma a v zahraničí. Pravidelne sa zúčastňuje okresných, krajských a celoslovenských súťaží a prehliadok a účinkuje na významných folklórnych festivalov.

Vydala CD "Keď som išov z Máne" a vianočné CD "Hojné požehnanie Vám". Zvyky, obyčaje, tradície a spevník máňanských piesní vydala v knihe "Na Máni".

V tejto záslužnej práci plánuje pokračovať a týmto spôsobom zachovať kultúrne dedičstvo pre budúce generácie a aj preto potrebuje Vašu pomoc.

• IČO: 42426723

• Právna forma: občianske združenie

• Obchodné meno (názov): Dolina Maňa

• Sídlo: Nám. M.R.Štefánika 1 , 941 45 Maňa

Ako na to: